Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2139 m²Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Lučina, okres Frýdek-Místek

4 790 000 Kč

2 239 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 85 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 7880 m²Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

622 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1481 m²Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

7 000 000 Kč

4 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Ropice, okres Frýdek-Místek

6 409 200 Kč

1 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

4 550 000 Kč

3 984 200 Kč

2 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 85 stavebních pozemků