Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v okresu Praha-východ s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

13 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 1119 m²Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

5 809 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 560 m²Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²

Prodej stavebního pozemku 560 m²

Kozojedy, okres Praha-východ

3 900 000 Kč

6 964 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 1780 m²Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²
Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Prodej stavebního pozemku 1780 m²

Kaliště, okres Praha-východ

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

3 365 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Dr. J. B. Foerstera, Nový Vestec

6 490 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1234 m²Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Vlkančice, okres Praha-východ

2 468 000 Kč

2 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1523 m²Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Na Skále, Svojetice

6 490 000 Kč

4 261 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1308 m²Prodej stavebního pozemku 1308 m²
Prodej stavebního pozemku 1308 m²
Prodej stavebního pozemku 1308 m²

Prodej stavebního pozemku 1308 m²

Na Skále, Svojetice

5 990 000 Kč

4 580 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 stavebních pozemků