Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v okresu Trutnov s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 788 m²Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²

Prodej stavebního pozemku 788 m²

Lánov, okres Trutnov

3 750 000 Kč

4 759 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 64 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1723 m²Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 550 000 Kč

2 060 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Hostinné, okres Trutnov

1 639 950 Kč

1 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2681 m²Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Dolní Olešnice, okres Trutnov

1 590 000 Kč

593 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Trutnov, okres Trutnov

3 907 800 Kč

3 904 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2749 m²Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Chvaleč, okres Trutnov

2 749 000 Kč

2 100 000 Kč

764 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1437 m²Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Dolní Lánov, okres Trutnov

2 100 000 Kč

1 461 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 64 stavebních pozemků