Stavební pozemky na prodej

1 357 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2291 m²Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Týn nad Vltavou, České Budějovice

4 582 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 086 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2574 m²Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Ždírec, okres Plzeň-jih

4 990 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Hoštejn, okres Šumperk

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olšany u Prostějova, okres Prostějov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 248 830 Kč

4 901 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

7 340 000 Kč

6 685 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 476 m²Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²

Prodej stavebního pozemku 476 m²

Pardubice, okres Pardubice

7 900 000 Kč

16 597 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1825 m²Prodej stavebního pozemku 1825 m²
Prodej stavebního pozemku 1825 m²
Prodej stavebního pozemku 1825 m²

Prodej stavebního pozemku 1825 m²

Svitavy, okres Svitavy

2 850 000 Kč

1 562 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

Realitní kancelář: Reality Schneider
1...141516...136

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 086 stavebních pozemků