Kontakt

Prodané byty 1+kk s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1+kk

14 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

SNP 2382/18, Ústí nad Labem-centrum

950 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 73 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

gen. Svobody 572, Moravský Beroun

910 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Studentská 896, Litvínov - Horní Litvínov

780 000 Kč

32 500 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 73 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické