Kontakt

Prodané byty 1+kk s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1+kk

68 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 393 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 431 000 Kč

173 811 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 390 000 Kč

172 703 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Krymská 1586/31, Praha 10 - Vršovice

6 374 779 Kč

254 991 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Laponská 1185/3, Praha 9 - Hloubětín

7 490 000 Kč

249 667 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 51 m²Prodaný  byt 1+kk 51 m²
Prodaný  byt 1+kk 51 m²
Prodaný  byt 1+kk 51 m²

Prodaný byt 1+kk 51 m²

Zvěřinova 3428/5, Praha 3 - Strašnice

8 990 000 Kč

8 300 000 Kč

162 745 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Husitská 115/86, Praha 3 - Žižkov

5 800 000 Kč

200 000 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Komořanská 2066/7, Praha 12 - Modřany

5 850 000 Kč

158 108 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Laudova 1386/33, Praha 17 - Řepy

5 300 000 Kč

143 243 Kč/m2

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Nad motolskou nemocnicí 1044/16, Praha 6 - Břevnov

5 950 000 Kč

5 200 000 Kč

167 742 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 393 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické