Kontakt

Prodané byty 1+kk s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1+kk

69 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 368 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Stará cesta 204, Jindřichův Hradec II

1 190 000 Kč

38 387 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Dukelská 482, Strakonice II

1 340 000 Kč

67 000 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

gen. Svobody 572, Moravský Beroun

910 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 15 m²Prodaný  byt 1+kk 15 m²
Prodaný  byt 1+kk 15 m²
Prodaný  byt 1+kk 15 m²

Prodaný byt 1+kk 15 m²

Lískovecká 2091, Frýdek-Místek - Frýdek

1 070 000 Kč

71 333 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Svobody 2492, Pardubice - Zelené Předměstí

1 900 000 Kč

105 556 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 36 m²Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²
Prodaný  byt 1+kk 36 m²

Prodaný byt 1+kk 36 m²

Švermova 149, Ústí nad Orlicí - Hylváty

1 680 000 Kč

1 500 000 Kč

41 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Studentská 896, Litvínov - Horní Litvínov

780 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

sídliště Vajgar 697, Jindřichův Hradec III

1 705 000 Kč

58 793 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 1+kk 34 m²Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²

Prodaný byt 1+kk 34 m²

Palackého 1682, Louny

1 365 000 Kč

40 147 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 368 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické