Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

2+1

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

U Mateřské školy, Vratimov, Vratimov

3 200 000 Kč

56 140 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 012 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Jiráskova 1087, Benešov

6 800 000 Kč

5 500 000 Kč

77 465 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Boženy Němcové 731, Žatec

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

51 163 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 46 m²Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²

Prodaný byt 2+1 46 m²

Stachy 478, Stachy

4 900 000 Kč

106 522 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Malé náměstí 26, Prachatice II

2 990 000 Kč

53 393 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 150 000 Kč

55 263 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Jungmannova 911/69, Kuřim

5 154 000 Kč

73 629 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Březenecká 4464, Chomutov

2 121 000 Kč

34 770 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mlýnská 272, Stráž pod Ralskem

2 738 000 Kč

48 893 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Příbramská 2501/9, Aš

1 899 000 Kč

37 235 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
123...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 012 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické