Kontakt

Prodané byty 3+kk s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+kk

458 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Janského 556/15, Olomouc - Povel

8 000 000 Kč

112 676 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 630 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 74 m²Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²

Prodaný byt 3+kk 74 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

9 025 000 Kč

121 959 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Polní 2305, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

8 497 000 Kč

107 557 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 90 m²Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²

Prodaný byt 3+kk 90 m²

Sulova 1356, Praha - Zbraslav

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým

Ing. Bohumila Halgašová a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Sídliště 341, Žebrák

3 900 000 Kč

62 903 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 96 m²Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²

Prodaný byt 3+kk 96 m²

Ramonova 3491/10, Praha 10 - Strašnice

16 550 000 Kč

15 900 000 Kč

165 625 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Rašova 839/12, Praha 11 - Háje

9 980 000 Kč

9 880 000 Kč

161 967 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

U Vodojemu 263, Hvozdná

4 140 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Mozartova 170/15, Olomouc - Nová Ulice

6 990 000 Kč

95 753 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

J. A. Komenského 290, Meziboří

2 550 000 Kč

39 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
123...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 630 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické