Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2+1

169 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 42 m²Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²

Prodaný byt 2+1 42 m²

Dětská 1915/288, Praha 10 - Strašnice

7 400 000 Kč

176 190 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 906 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Na hrádku 1715/8, Praha 2 - Nové Město

10 799 000 Kč

10 490 000 Kč

158 939 Kč/m2

Prodáno 17.10.2025

Prodaný  byt 2+1 74 m²Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²

Prodaný byt 2+1 74 m²

Dornych 54/116, Brno - Komárov

6 990 000 Kč

94 459 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Na Královkách 935/8, Kuřim

5 470 000 Kč

5 150 000 Kč

95 370 Kč/m2

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  byt 2+1 93 m²Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²

Prodaný byt 2+1 93 m²

Národní obrany, Bubeneč, Praha

15 200 000 Kč

163 441 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Jasmínová 2662/23, Praha 10 - Záběhlice

7 390 000 Kč

6 990 000 Kč

124 821 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 2+1 74 m²Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²

Prodaný byt 2+1 74 m²

Boleslavova 799/12, Praha - Nusle

9 700 000 Kč

8 550 000 Kč

115 541 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Oblouková 951/12, Praha 10 - Vršovice

8 300 000 Kč

8 100 000 Kč

132 787 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis

Prodáno 18.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Provazníkova 1266/55, Brno - Černá Pole

6 890 000 Kč

127 593 Kč/m2

Prodáno 15.9.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Jaselská 469/36, Praha 6 - Bubeneč

9 876 000 Kč

164 600 Kč/m2

1...456...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 906 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické