Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+1

267 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Jana Palacha 1087, Mladá Boleslav II

6 200 000 Kč

74 699 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 94 m²Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²

Prodaný byt 3+1 94 m²

Kroftova 356/5, Praha 5 - Smíchov

13 350 000 Kč

142 021 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Kladno, Kročehlavy, Plzeňská

6 590 000 Kč

6 440 000 Kč

96 119 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Vysoká nad Labem 644, Vysoká nad Labem

6 500 000 Kč

78 313 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Schwarzova 1323/10, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

5 390 000 Kč

72 838 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57.6 m²Prodaný  byt 3+1 57.6 m²
Prodaný  byt 3+1 57.6 m²
Prodaný  byt 3+1 57.6 m²

Prodaný byt 3+1 57.6 m²

Kaplická, Podolí, Praha

7 500 000 Kč

130 208 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 118 m²Prodaný  byt 3+1 118 m²
Prodaný  byt 3+1 118 m²
Prodaný  byt 3+1 118 m²

Prodaný byt 3+1 118 m²

Lannova 1540/6, Praha 1 - Nové Město

17 500 000 Kč

148 305 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Křižíkova 153/41, Praha 8 - Karlín

11 800 000 Kč

11 000 000 Kč

141 026 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská
Realitní kancelář: AVI REALITY
Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská

Mgr. Kristýna Lindovská

5.0

Realitní kancelář: AVI REALITY
123...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické