Kontakt

Prodané byty 2+kk s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

2+kk

641 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Breitcetlova 877/3, Praha 14 - Černý Most

6 900 021 Kč

150 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 035 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

10 988 000 Kč

183 133 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

U Zahrádek 294, Strakonice - Přední Ptákovice

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Čisovice 9, Praha

8 370 000 Kč

141 864 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Na chobotě 1347/12, Praha 17 - Řepy

6 390 000 Kč

142 000 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Vstupní 1190/3, Plzeň - Černice

5 100 000 Kč

110 870 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Ciolkovského 860/12, Praha 6 - Ruzyně

6 390 000 Kč

152 143 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Za Jednotou 925, Neratovice

4 051 111 Kč

101 278 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Nuselská 1420/55, Praha 4 - Nusle

9 490 000 Kč

8 490 000 Kč

163 269 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Berlínská 2753/7, Tábor

3 100 000 Kč

70 455 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
123...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 035 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické