Kontakt

Prodané byty s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

4 009 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Breitcetlova 877/3, Praha 14 - Černý Most

6 900 021 Kč

150 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 167 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 90 m²Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²

Prodaný byt 3+kk 90 m²

Sulova 1356, Praha - Zbraslav

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým

Ing. Bohumila Halgašová a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

10 988 000 Kč

183 133 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Edisonova 630/67, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Jiráskova 614/46, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 990 000 Kč

2 790 000 Kč

55 800 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 700 000 Kč

77 049 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Luďka Matury 858, Pardubice - Studánka

5 590 000 Kč

90 161 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

123...401

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 167 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické