Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+1

267 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Zimova 621/11, Praha 12 - Kamýk

8 250 000 Kč

119 565 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 112 m²Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²
Prodaný  byt 3+1 112 m²

Prodaný byt 3+1 112 m²

Tanvaldská 242, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

7 100 000 Kč

63 393 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Milady Horákové 481/24, Praha 7 - Holešovice

13 890 000 Kč

146 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Werichova 636/6, Olomouc - Nové Sady

5 499 000 Kč

5 249 000 Kč

77 191 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Mišákova 456/24, Olomouc - Povel

5 700 000 Kč

5 146 000 Kč

70 493 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Školní 386/2, Liberec V-Kristiánov

5 990 000 Kč

5 790 000 Kč

89 077 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Bílinská 508/20, Praha 9 - Prosek

7 200 000 Kč

114 286 Kč/m2

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

U první baterie 1613/57, Praha 6 - Břevnov

9 200 000 Kč

129 577 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Lidická tř. 442/68, České Budějovice 7

5 500 000 Kč

91 667 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Černého 514/7, Praha 8 - Střížkov

7 100 000 Kč

118 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
123...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické