Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3+1

267 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.7.2024

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Petržílova 3298/7, Praha 12 - Modřany

6 690 000 Kč

86 883 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.7.2024

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

V pátém 534/13, Praha - Klánovice

9 600 000 Kč

9 100 000 Kč

118 182 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Makovského 1222/25, Praha 17 - Řepy

6 100 000 Kč

78 205 Kč/m2

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Velkomoravská 511/63, Olomouc - Nové Sady

5 600 000 Kč

5 400 000 Kč

72 000 Kč/m2

Prodáno 19.7.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Josefy Faimonové 2239/19, Brno - Líšeň

6 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Ohradní 1341/17, Praha 4 - Michle

7 200 000 Kč

102 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX Style
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Style

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Na Klikovce 1279/3, Praha 4 - Nusle

10 500 000 Kč

128 049 Kč/m2

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Košťálkova 1356/11, Beroun-Město

5 500 000 Kč

5 100 000 Kč

68 919 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Sulická 213, Sulice

5 900 000 Kč

5 700 000 Kč

67 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 10.7.2024

Prodaný  byt 3+1 122 m²Prodaný  byt 3+1 122 m²
Prodaný  byt 3+1 122 m²
Prodaný  byt 3+1 122 m²

Prodaný byt 3+1 122 m²

Čs. armády 397, Příbram IV

5 990 000 Kč

5 300 000 Kč

43 443 Kč/m2

1...24252627

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 544 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické