Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 340 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Hlavní 1374, Uherský Brod

3 470 000 Kč

64 259 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 895 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Anglická 2308, Kladno - Kročehlavy

3 200 000 Kč

128 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Smetanova 1364, Otrokovice

3 800 000 Kč

74 510 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

M. Knesla 3992, Zlín

4 400 000 Kč

75 862 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Jeclovská 797, Luka nad Jihlavou

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Hekrova 817/9, Praha 11 - Háje

5 000 000 Kč

161 290 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

sídl. Hůrka 1043, Kralupy nad Vltavou

3 750 000 Kč

117 188 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Partyzánská 450/2, Olomouc - Holice

4 300 000 Kč

89 583 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Telečská 2895/35, Jihlava

4 242 000 Kč

58 110 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Březinova 3951/72, Jihlava

3 250 000 Kč

95 588 Kč/m2

1...394041...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 895 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické