Kontakt

Prodané byty s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 392 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba

2 600 000 Kč

50 980 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 528 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Studentská 896, Litvínov - Horní Litvínov

780 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

U Hačky 4725, Chomutov

2 100 000 Kč

28 378 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 2+1 37 m²Prodaný  byt 2+1 37 m²
Prodaný  byt 2+1 37 m²
Prodaný  byt 2+1 37 m²

Prodaný byt 2+1 37 m²

Pionýrů 1338, Žamberk

1 950 000 Kč

52 703 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Spartakiádní 270/15, Ústí nad Labem - Všebořice

1 599 000 Kč

35 533 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Jesenická 291, Rapotín

1 650 000 Kč

48 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Foersterova 1243/20, Karlovy Vary

2 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Veleslavínova 726/9, Ostrava - Moravská Ostrava

2 620 000 Kč

39 104 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Vaňkovo nám. 1199/3, Třebíč - Horka-Domky

2 177 050 Kč

70 227 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Sadová 884/4, Kopřivnice

1 600 000 Kč

43 243 Kč/m2

1...119120121...140

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 528 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické