Kontakt

Prodané byty s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

839 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Důlce 2083/7, Ústí nad Labem-centrum

2 400 000 Kč

52 174 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 164 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Karlovice 251, Karlovice

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

náměstí Osvobození, Česká Lípa, Česká Lípa

2 650 000 Kč

2 500 000 Kč

51 020 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 16 m²Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²

Prodaný byt 1+kk 16 m²

U Stadiónu 901/2, Ústí nad Labem - Klíše

2 070 000 Kč

129 375 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Jiráskova 1815, Vsetín

3 200 000 Kč

3 000 000 Kč

51 724 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Podhorská 684/5, Mariánské Lázně - Úšovice

3 050 000 Kč

2 749 900 Kč

40 440 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

1. máje 194/3, Nová Role

2 955 000 Kč

42 826 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Husova 50/15, Nová Role

2 863 350 Kč

40 329 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57 m²Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²

Prodaný byt 3+1 57 m²

Mánesova 1144, Litvínov - Horní Litvínov

2 790 000 Kč

48 947 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  byt 2+1 74 m²Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²

Prodaný byt 2+1 74 m²

Rozvojová zóna 515, Janovice nad Úhlavou

2 795 400 Kč

37 776 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...345...84

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 164 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické