Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

138 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 877 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 416 m²

Pěčín 211, Pěčín

2 910 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Prodaná chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Bílý Potok 114, Vrbno pod Pradědem

2 100 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 666 m²

Rabyně ev. č. 107, Rabyně

3 640 000 Kč

2 950 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 626 m²

Dřevce ev. č. 127, Třebívlice

2 635 000 Kč

2 150 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²

Prodaná chata 86 m², pozemek 396 m²

Lhota Veselka ev. č. 63, Postupice

2 900 000 Kč

2 200 000 Kč

25 581 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 877 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.