Kontakt

Prodané byty s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

841 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Štěpánská 1888, Vsetín

2 890 000 Kč

41 286 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 166 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Moskevská 109, Raspenava

2 800 000 Kč

35 443 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Zahradní 3520/28, Jihlava

2 350 000 Kč

65 278 Kč/m2

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Sportovní 546, Volyně

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

33 846 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 4+1 81 m²Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²

Prodaný byt 4+1 81 m²

SNP 2386/10, Ústí nad Labem-centrum

3 899 000 Kč

2 990 000 Kč

36 914 Kč/m2

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Dlouhá 1060/23, Lovosice

2 300 000 Kč

2 110 000 Kč

52 750 Kč/m2

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Heyrovského 1577/8, Ostrava - Poruba

2 510 000 Kč

47 358 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Zahradní 809, Strakonice I

2 600 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Struha 810, Vamberk

2 390 000 Kč

2 190 000 Kč

34 762 Kč/m2

Prodáno 12.7.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Májová 25, Kájov

2 800 000 Kč

45 161 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.
1...777879...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 166 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické