Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

539 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Bratrouchov 60, Jablonec nad Jizerou

5 880 000 Kč

3 990 000 Kč

22 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 054 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Habartice 53, Jindřichov

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.2

Realitní kancelář: Mrkni na reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Prodaná chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Rožmitál na Šumavě 28, Rožmitál na Šumavě

4 590 000 Kč

4 090 000 Kč

24 345 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 8.4.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 660 m²

Krasov 4, Krasov

1 900 000 Kč

1 690 000 Kč

16 900 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Prodaná chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Blatenská 233, Pernink

5 400 000 Kč

4 300 000 Kč

13 030 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

123...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 054 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.