Kontakt

Prodané domy s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 686 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 422 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1035 m²

Tisová 229, Kraslice

1 650 000 Kč

12 692 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1110 m²

Ruda 131, Ruda

6 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1341 m²

Choratice 29, Malšovice

3 990 000 Kč

30 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1545 m²

Jakubov u Moravských Budějovic 96, Jakubov u Moravských Budějovic

5 900 000 Kč

46 457 Kč/m2

123...169

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 422 domů