Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v okresu Pelhřimov s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

4 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.10.2025

Prodaná  chata 44 m², pozemek 656 m²Prodaná  chata 44 m², pozemek 656 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 656 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 656 m²

Prodaná chata 44 m², pozemek 656 m²

Nový Svět ev. č. 240, Žirovnice

1 741 000 Kč

1 070 000 Kč

24 318 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.1.2025

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 373 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 373 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 373 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 373 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 373 m²

Březina 25, Hořepník

1 490 000 Kč

24 833 Kč/m2

Prodáno 4.12.2024

Prodaná  chata 110 m², pozemek 721 m²Prodaná  chata 110 m², pozemek 721 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 721 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 721 m²

Prodaná chata 110 m², pozemek 721 m²

Stanovice 21, Nová Cerekev

1 490 000 Kč

1 000 000 Kč

9 091 Kč/m2

Prodáno 4.6.2024

Prodaná  chata 85 m², pozemek 694 m²Prodaná  chata 85 m², pozemek 694 m²
Prodaná  chata 85 m², pozemek 694 m²
Prodaná  chata 85 m², pozemek 694 m²

Prodaná chata 85 m², pozemek 694 m²

Stanovice ev. č. 15, Nová Cerekev

1 490 000 Kč

17 529 Kč/m2

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.