Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v okresu Praha-východ s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

7 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 40 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 509 m²

Hradové Střimelice ev. č. 299, Stříbrná Skalice

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

72 308 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 436 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 436 m²

Akátová ev. č. 105, Zdiby

3 600 000 Kč

120 000 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 632 m²

Svojetice ev. č. 104, Svojetice

3 090 000 Kč

64 375 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaná  chata 21 m², pozemek 1101 m²Prodaná  chata 21 m², pozemek 1101 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 1101 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 1101 m²

Prodaná chata 21 m², pozemek 1101 m²

Na Vráži ev. č. 99, Mnichovice - Božkov

3 600 000 Kč

171 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Prodáno 16.7.2024

Prodaná  chata 77 m², pozemek 373 m²Prodaná  chata 77 m², pozemek 373 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 373 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 373 m²

Prodaná chata 77 m², pozemek 373 m²

Vlkančice ev. č. 299, Vlkančice

3 500 000 Kč

3 040 000 Kč

39 481 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 40 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.