Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Plzeňský kraj

Od 19. 5. 2024

52 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.12.2025

Prodaná  chalupa 450 m², pozemek 1305 m²Prodaná  chalupa 450 m², pozemek 1305 m²
Prodaná  chalupa 450 m², pozemek 1305 m²
Prodaná  chalupa 450 m², pozemek 1305 m²

Prodaná chalupa 450 m², pozemek 1305 m²

Prášily 112, Prášily

14 300 000 Kč

31 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 327 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.12.2025

Prodaná  chata 66 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 66 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 66 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 66 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 66 m², pozemek 416 m²

Výsluní ev. č. 1661, Plzeň 3 - Litice

4 890 000 Kč

4 590 000 Kč

69 545 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²

Prodaná chata 44 m², pozemek 352 m²

Lišice, Dolní Lukavice

2 130 000 Kč

48 409 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²

Prodaná chalupa 95 m², pozemek 1011 m²

Hostíčkov ev. č. 2, Chodová Planá

2 500 000 Kč

26 316 Kč/m2

Prodáno 30.10.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 519 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 519 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 519 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 519 m²

Lipno ev. č. 333, Líšťany

3 590 000 Kč

3 090 000 Kč

59 423 Kč/m2

Prodáno 30.10.2025

Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 467 m²

Březina, Březina

1 600 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 378 m²

Stříbro ev. č. 32, Stříbro

1 980 000 Kč

38 077 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 427 m²

Doudlevce, Plzeň

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 24.9.2025

Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 268 m²

Mezholezy ev. č. 18, Mezholezy

2 100 000 Kč

1 500 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²

Prodaná chata 38 m², pozemek 404 m²

Lhota pod Radčem ev. č. 36, Lhota pod Radčem

1 500 000 Kč

39 474 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 327 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.