Prodané domy v kraji Plzeňský kraj

Od 19. 5. 2024

163 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 313 m²

Vochov 283, Vochov

8 490 000 Kč

74 474 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 946 m²

Příkopy 133, Horažďovice

2 290 000 Kč

30 533 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 794 m²

Dolní Bělá 115, Dolní Bělá

8 299 000 Kč

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 832 m²

Myť 44, Mirošov

7 795 000 Kč

7 499 000 Kč

74 248 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 629 m²

Národní 577/7, Plzeň 4 - Újezd

14 500 000 Kč

11 800 000 Kč

45 385 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²
Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²
Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²

Prodaný dům 600 m², pozemek 3352 m²

Plískov 81, Plískov

15 800 000 Kč

26 333 Kč/m2

123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 205 domů