Kontakt

Prodané domy s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

2 716 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 17 245 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 468 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 468 m²

Pod Švabinami 295/8, Plzeň 4 - Lobzy

24 400 000 Kč

127 749 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 390 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 390 m², pozemek 240 m²

K dolům 61/55, Praha 12 - Modřany

19 860 000 Kč

50 923 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 559 m²

Kutnohorská 781, Kostelec nad Černými lesy

7 800 000 Kč

6 700 000 Kč

52 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²

Prodaný dům 324 m², pozemek 679 m²

Třebízského 154/17, Zábřeh

13 000 000 Kč

40 123 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 587 m²

Na Osice 16, Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice

13 500 000 Kč

11 500 000 Kč

54 762 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

123...272

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 17 245 domů