Kontakt

Prodané domy s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

605 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 526 m²

Stříbrnice 38, Stříbrnice

3 150 000 Kč

2 750 000 Kč

19 643 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 499 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²

Prodaný dům 181 m², pozemek 367 m²

Doubravka 34, Chrášťany

3 490 000 Kč

2 490 000 Kč

13 757 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 231 m²

Žichovice 12, Žichovice

1 110 000 Kč

10 091 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 699 m²

Újezd u Tišnova 22, Újezd u Tišnova

4 200 000 Kč

2 600 000 Kč

33 766 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²

Prodaný dům 50 m², pozemek 137 m²

Cihelny 10, Koryčany

1 650 000 Kč

1 320 000 Kč

26 400 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 843 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 843 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 843 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 843 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 843 m²

Mlýnská 74/9, Batelov

2 500 000 Kč

22 727 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 622 m²

Šubířov 95, Šubířov

2 790 000 Kč

2 650 000 Kč

31 176 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 850 m²

Jevíčská 88/3, Loštice

1 590 000 Kč

20 649 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1056 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1056 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1056 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1056 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1056 m²

Skuhrov 70, Skuhrov

2 850 000 Kč

19 000 Kč/m2

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  dům 40 m², pozemek 1682 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 1682 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 1682 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 1682 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 1682 m²

Uhelná Příbram 42, Uhelná Příbram

2 450 000 Kč

61 250 Kč/m2

1...111213...61

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 499 domů