Kontakt

Prodané domy s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

605 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 365 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 365 m²

Sobotín 244, Sobotín

3 690 000 Kč

2 790 000 Kč

28 763 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 499 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 855 m²

Valtínov 69, Kunžak

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  dům 61 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 61 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 61 m², pozemek 379 m²

Pěčice 14, Pěčice

2 100 000 Kč

34 426 Kč/m2

Prodáno 18.9.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 1173 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 1173 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 1173 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 1173 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 1173 m²

Raisova 186, Frýdlant

2 000 000 Kč

12 121 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 333 m²

Čelákovy, Zemětice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

34 143 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 352 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 352 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 352 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 352 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 352 m²

Židovice 6, Židovice

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 595 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 595 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 595 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 595 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 595 m²

Načeratice 65, Znojmo

2 790 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 235 m², pozemek 511 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 511 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 511 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 511 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 511 m²

Odolice 11, Bělušice

2 990 000 Kč

12 723 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 484 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 484 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 484 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 484 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 484 m²

Pekla 17, Cerekvice nad Loučnou

2 000 000 Kč

1 700 000 Kč

24 286 Kč/m2

Prodáno 12.9.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 77 m², pozemek 639 m²Prodaná  zemědělská usedlost 77 m², pozemek 639 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 77 m², pozemek 639 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 77 m², pozemek 639 m²

Prodaná zemědělská usedlost 77 m², pozemek 639 m²

Olbramovice Ves 85, Olbramovice

2 490 000 Kč

2 000 000 Kč

25 974 Kč/m2

1...161718...61

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 499 domů