Kontakt

Prodané domy s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

412 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 196 m²

Slezská 655/3, Brno - Žabovřesky

13 085 000 Kč

181 736 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 801 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 585 m²

K Větřáku 471, Hvozdná

11 790 000 Kč

10 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 1734 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 1734 m²

Tylova 406, Chrast

10 250 000 Kč

55 405 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 629 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 629 m²

Národní 577/7, Plzeň 4 - Újezd

14 500 000 Kč

11 800 000 Kč

45 385 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²
Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²
Prodaný  dům 600 m², pozemek 3352 m²

Prodaný dům 600 m², pozemek 3352 m²

Plískov 81, Plískov

15 800 000 Kč

26 333 Kč/m2

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2907 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 2907 m²

Hvězdonice 150, Hvězdonice

18 999 000 Kč

18 000 000 Kč

105 882 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1286 m²

Nová Ves 99, Hradečno

10 455 000 Kč

43 563 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 308 m², pozemek 1502 m²

Kovalovice 237, Kovalovice

17 690 000 Kč

57 435 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 148 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 148 m²

Javorová 193, Pardubice - Cihelna

11 490 000 Kč

10 400 000 Kč

69 799 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 1054 m²

Prodaný dům 156 m², pozemek 1054 m²

Na Výsluní 483, Králův Dvůr - Levín

16 990 000 Kč

15 990 000 Kč

102 500 Kč/m2

1234...42

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 801 domů