Kontakt

Prodané domy s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 498 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 961 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 760 m²

Dubnice 262, Dubnice

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²

Prodaný dům 295 m², pozemek 1978 m²

Nosálov 49, Nosálov

12 990 000 Kč

44 034 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 1212 m²

Přední Podskalí 466, Týn nad Vltavou

6 060 000 Kč

48 095 Kč/m2

123...250

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 961 domů