Kontakt

Prodané domy s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2 111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 1432 m²

Hnojník 111, Hnojník

4 490 000 Kč

28 968 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 806 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²

Prodaný dům 326 m², pozemek 311 m²

Dlouhá 235/12, Karlovy Vary - Stará Role

5 900 000 Kč

18 098 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 816 m²

Ke Koupališti 1319, Nový Bor

4 600 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 760 m²

Dubnice 262, Dubnice

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...212

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 806 domů