Kontakt

Prodané domy s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

1 706 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 832 m²

Radíčeves 46, Žatec

4 295 000 Kč

37 348 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 246 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 593 m²

Rokytno 166, Rokytno

8 000 000 Kč

53 333 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 162 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 162 m²

U nové dálnice, Chodov, Praha

15 300 000 Kč

78 866 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 721 m²

Kopaniny 54/27, Popůvky

6 895 000 Kč

5 800 000 Kč

42 029 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 448 m²

Tylova 38/21, Trmice

5 100 000 Kč

13 934 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1038 m²

Dolní Hbity, okres Příbram

5 572 222 Kč

27 861 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 1991 m²

Bylanská 110, Český Brod - Liblice

5 800 000 Kč

71 605 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 623 m²

Antošovická 519/270, Ostrava - Koblov

7 350 000 Kč

70 673 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 156 m²

Dolní 6366, Zlín

4 690 000 Kč

4 250 000 Kč

44 737 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 846 m², pozemek 710 m²Prodaný  dům 846 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 846 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 846 m², pozemek 710 m²

Prodaný dům 846 m², pozemek 710 m²

Benešov 48, Benešov

4 150 000 Kč

4 905 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.9

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...212223...171

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 246 domů