Kontakt

Prodané domy s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

1 706 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 587 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 587 m²

Na Osice 16, Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice

13 500 000 Kč

11 500 000 Kč

54 762 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 261 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 575 m²

Pražská 216/19, Benátky nad Jizerou II

12 690 000 Kč

84 600 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 3821 m²

Jištěrpy ev. č. 5, Chotiněves

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

24 950 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...345...171

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 261 domů