Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

971 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 910 m²

Domina 38, Křimov

6 200 000 Kč

5 800 000 Kč

25 217 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 179 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 392 m²

Skočice 64, Přeštice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

36 875 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 383 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 383 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 383 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 383 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 383 m², pozemek 1000 m²

Dolní 388, Bošovice

8 990 000 Kč

8 500 000 Kč

22 193 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²
Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²
Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²

Prodaný dům 215 m², pozemek 542 m²

Tištín 265, Tištín

6 590 000 Kč

30 651 Kč/m2

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 593 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 593 m²

Rokytno 166, Rokytno

8 000 000 Kč

53 333 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 721 m²

Kopaniny 54/27, Popůvky

6 895 000 Kč

5 800 000 Kč

42 029 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 448 m²

Tylova 38/21, Trmice

5 100 000 Kč

13 934 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1038 m²

Dolní Hbity, okres Příbram

5 572 222 Kč

27 861 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 1991 m²

Bylanská 110, Český Brod - Liblice

5 800 000 Kč

71 605 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 623 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 623 m²

Antošovická 519/270, Ostrava - Koblov

7 350 000 Kč

70 673 Kč/m2

1...111213...98

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 179 domů