Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²

Prodaný dům 297 m², pozemek 1178 m²

Probluz 69, Dolní Přím

5 500 000 Kč

18 519 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 171 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1030 m²

Řehnice 41, Krnsko

13 399 000 Kč

9 500 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 283 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 283 m²

Riegrova 188, Veltrusy

11 000 000 Kč

8 900 000 Kč

72 358 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 762 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 762 m²

Na Křepčích 1562, Choceň

5 900 000 Kč

32 778 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 643 m²

Tučapy 105, Holešov

5 800 000 Kč

29 592 Kč/m2

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1175 m²

Bílý Újezd 56, Bílý Újezd

6 690 000 Kč

5 700 000 Kč

51 818 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 973 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 973 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 973 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 973 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 973 m²

Na Černé č.ev. 219, Planá nad Lužnicí - Strkov

5 199 000 Kč

69 320 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1050 m²

Krhanice 85, Krhanice

6 200 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 143 m², pozemek 555 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 555 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 555 m²

Rohenická 120/23, Praha - Koloděje

11 990 000 Kč

9 200 000 Kč

64 336 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 681 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 681 m²

Ke Kolonii 90, Neratovice - Mlékojedy

10 900 000 Kč

9 500 000 Kč

53 073 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
1...131415...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 171 domů