Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

971 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²
Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²
Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²

Prodaný dům 275 m², pozemek 2647 m²

Lazny 15, Strašín

5 200 000 Kč

18 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 189 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 379 m²

Podlesná 2050/23, Brno - Líšeň

5 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Prodáno 14.11.2025

Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 520 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 520 m²

Hlavní 88, Ptice

9 970 000 Kč

8 970 000 Kč

32 151 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 321 m²

Petra Chelčického 490, Vodňany II

6 300 000 Kč

44 681 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 812 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 812 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 812 m²

Bož. Němcové 849, Vrchlabí

7 700 000 Kč

7 000 000 Kč

38 889 Kč/m2

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 156 m², pozemek 497 m²Prodaný  dům 156 m², pozemek 497 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 497 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 497 m²

Prodaný dům 156 m², pozemek 497 m²

Polenská 278/24, Jihlava

6 965 712 Kč

44 652 Kč/m2

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 417 m², pozemek 911 m²

Prodaný dům 417 m², pozemek 911 m²

Větrná 107, Neratovice - Byškovice

9 790 000 Kč

9 000 000 Kč

21 583 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 788 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 788 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 788 m²

Pionýrů 303/13, Krnov - Pod Cvilínem

5 990 000 Kč

32 204 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 464 m²

Nihošovice 67, Nihošovice

6 490 000 Kč

5 950 000 Kč

33 056 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 1015 m²

Nádražní, Mýto, Mýto

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

1...252627...98

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 189 domů