Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

965 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.9.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 1114 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1114 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1114 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 1114 m²

Jizbice 21, Jizbice

6 650 000 Kč

5 248 440 Kč

41 654 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 173 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 494 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 494 m²

Hlavní 293, Káraný

5 900 000 Kč

54 128 Kč/m2

Prodáno 1.9.2025

Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 364 m²

Hřbitovní 106/3, Brno - Líšeň

10 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 228 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 228 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 228 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 228 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 228 m²

Zauličí 179, Štramberk

5 500 000 Kč

42 308 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 253 m²

V Mokřinách 656/19, Plzeň 4 - Újezd

9 950 000 Kč

68 151 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²

Prodaný dům 152 m², pozemek 193 m²

Terezy Novákové 932/35a, Brno - Řečkovice

9 490 000 Kč

7 999 000 Kč

52 625 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 855 m²

Dvořákova 1160, Rychnov nad Kněžnou

6 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 348 m²

Komenského 183, Újezd u Brna

8 820 000 Kč

55 125 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  dům 113 m², pozemek 602 m²Prodaný  dům 113 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 602 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 602 m²

Prodaný dům 113 m², pozemek 602 m²

Luční 177, Nová Ves I - Ohrada

9 100 112 Kč

80 532 Kč/m2

Prodáno 27.8.2025

Prodaný  dům 151 m², pozemek 1574 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 1574 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 1574 m²

Rohozná 420, Rohozná

6 400 000 Kč

42 384 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...383940...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 173 domů