Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 210 m²

Na Výsluní 310, Ráječko

5 600 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 187 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 360 m², pozemek 844 m²

Gagarinova 889, Přeštice

6 999 000 Kč

19 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 680 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 680 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 680 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 680 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 680 m²

Poděbradova 793, Úvaly

9 500 000 Kč

8 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 1031 m²

Bílovská 545, Moravský Žižkov

8 000 000 Kč

30 534 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 780 m²

Udánky 94, Moravská Třebová

6 190 000 Kč

17 686 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 17.2.2025

Prodaný  dům 123 m², pozemek 513 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 513 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 513 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 513 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 513 m²

Lipová 370, Luka nad Jihlavou

5 675 000 Kč

46 138 Kč/m2

Prodáno 13.2.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 1500 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1500 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 1500 m²

Libichov 73, Dobrovice

9 980 000 Kč

67 891 Kč/m2

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 244 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 244 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 244 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 244 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 244 m²

Ústecká 209/8, Praha - Dolní Chabry

10 000 000 Kč

68 027 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 440 m²

Stříbrná 351, Stříbrná

7 900 000 Kč

6 300 000 Kč

18 000 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1155 m²

Cheznovice 117, Cheznovice

6 210 000 Kč

41 400 Kč/m2

1...656667...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 187 domů