Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

965 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 464 m²

Slovácká 526/18, Tvrdonice

7 305 000 Kč

58 440 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 175 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 450 m²

Morkůvky 245, Morkůvky

7 290 000 Kč

31 974 Kč/m2

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 199 m², pozemek 819 m²

Krátká 236, Luhačovice

10 500 000 Kč

9 217 800 Kč

46 321 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 286 m²

Přáslavice 364, Přáslavice

10 350 000 Kč

9 900 000 Kč

77 953 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1128 m²

Bystřice 50, Hroznětín

6 000 000 Kč

5 000 000 Kč

42 735 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 215 m²

K Píšťovům 874, Chrudim III

8 100 000 Kč

6 630 000 Kč

66 970 Kč/m2

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  dům 191 m², pozemek 820 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 820 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 820 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 820 m²

Újezdec 39, Újezdec

8 950 000 Kč

8 340 000 Kč

43 665 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 560 m²

Křivsoudov 236, Křivsoudov

9 999 999 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 149 m², pozemek 188 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 188 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 188 m²

U Studánky 326, Kostelec nad Černými lesy

6 199 000 Kč

5 990 000 Kč

40 201 Kč/m2

Prodáno 9.9.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 678 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 678 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 678 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 678 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 678 m²

Velká Buková 110, Velká Buková

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

36 875 Kč/m2

1...838485...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 175 domů