okres Česká Lípa

Prodané domy Dubnice s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 nemovitost

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 760 m²

Dubnice 262, Dubnice

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 domů