Prodané domy v kraji Karlovarský kraj

Od 19. 5. 2024

111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 6692 m²

Suchá 140, Nejdek

5 299 000 Kč

26 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 2365 m²

Stříbrná 694, Stříbrná

5 900 000 Kč

33 146 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 1358 m²

Lipová 159, Lipová

7 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 272 m², pozemek 549 m²

Chebská 615/235, Aš

4 950 000 Kč

18 199 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 290 m²

Stráž nad Ohří, Stráž nad Ohří

4 650 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 2675 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 2675 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 2675 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 2675 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 2675 m²

Čichalov 11, Čichalov

4 590 000 Kč

4 000 000 Kč

24 691 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 331 m²

Šimáčkova 898/34, Cheb

14 990 000 Kč

10 000 000 Kč

52 632 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 773 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 773 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 773 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 773 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 773 m²

Hory 155, Oloví

4 290 000 Kč

33 000 Kč/m2

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 204 m², pozemek 1737 m²Prodaný  dům 204 m², pozemek 1737 m²
Prodaný  dům 204 m², pozemek 1737 m²
Prodaný  dům 204 m², pozemek 1737 m²

Prodaný dům 204 m², pozemek 1737 m²

Tisová 154, Nejdek

5 200 000 Kč

4 600 000 Kč

22 549 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 domů