Prodané domy

Prodané domy v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

31 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 6692 m²

Suchá 140, Nejdek

5 299 000 Kč

26 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 2365 m²

Stříbrná 694, Stříbrná

5 900 000 Kč

33 146 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 1358 m²

Lipová 159, Lipová

7 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 331 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 331 m²

Šimáčkova 898/34, Cheb

14 990 000 Kč

10 000 000 Kč

52 632 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 260 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 1115 m²

Učitelská 299, Sokolov

5 999 000 Kč

23 073 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 868 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 868 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 868 m²

Hory 183, Hory

9 819 000 Kč

71 672 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 857 m²

Pomezí nad Ohří 7, Pomezí nad Ohří

5 421 000 Kč

36 140 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  dům 290 m², pozemek 205 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 205 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 205 m²

Jáchymovská 151, Abertamy

9 000 000 Kč

31 034 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 2757 m²

Lesov 55, Sadov

6 850 000 Kč

6 050 000 Kč

41 724 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 domů