Kontakt

Prodané domy s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 378 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 295 m²

Rybník 220, Rybník

2 200 000 Kč

15 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 644 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1160 m²

Lichnov 387, Lichnov

4 230 000 Kč

20 239 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 804 m²

Nepolisy 212, Nepolisy

3 490 000 Kč

3 240 000 Kč

20 637 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 4102 m²

Javorník 268, Javorník

6 495 000 Kč

4 899 000 Kč

21 487 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 837 m²

Dětřichov 260, Dětřichov

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

34 538 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 850 m²

Kladná Žilín 59, Luhačovice

2 650 000 Kč

1 500 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 99 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 99 m²

U Fortny 529, Uherský Brod

2 500 000 Kč

49 020 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

1...567...138

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 644 domů