Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 1212 m²

Přední Podskalí 466, Týn nad Vltavou

6 060 000 Kč

48 095 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1110 m²

Ruda 131, Ruda

6 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 240 m²

Karla Čapka 1475, Hluboká nad Vltavou

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 277 m²

Hrnčířská 766/87, Česká Lípa

9 990 000 Kč

6 500 000 Kč

19 118 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1545 m²

Jakubov u Moravských Budějovic 96, Jakubov u Moravských Budějovic

5 900 000 Kč

46 457 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
123...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů