Kontakt

Prodané domy s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 378 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 644 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 270 m²

U Kaštanů 95, Červený Újezd

4 650 000 Kč

52 841 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 452 m²

Rohozná 56, Trhová Kamenice

2 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 119 m², pozemek 239 m²Prodaný  dům 119 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 119 m², pozemek 239 m²

Prodaný dům 119 m², pozemek 239 m²

Ningerova 124, Chotěboř

3 299 000 Kč

3 188 000 Kč

26 790 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 413 m²

Dvořiště 1018, Bystřice nad Pernštejnem

1 550 000 Kč

23 846 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 110 m²Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²

Prodaný dům 110 m²

Tereziny Dary 10, Lískovice

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 2688 m²

U Líšnice 518, Žamberk

2 490 000 Kč

24 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 260 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 600 m²

Mexická 758, Moravské Budějovice

4 730 000 Kč

18 192 Kč/m2

1...789...138

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 644 domů