Kontakt

Prodané domy s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

212 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 319 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 624 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 624 m²

Kamenice 50, Herálec

1 638 376 Kč

40 959 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 856 m²

Dědová 50, Dědová

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 850 m²

Kladná Žilín 59, Luhačovice

2 650 000 Kč

1 500 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 413 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 413 m²

Dvořiště 1018, Bystřice nad Pernštejnem

1 550 000 Kč

23 846 Kč/m2

123...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 319 domů