Prodané domy v kraji Liberecký kraj

Od 19. 5. 2024

88 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 277 m²

Hrnčířská 766/87, Česká Lípa

9 990 000 Kč

6 500 000 Kč

19 118 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 837 m²

Dětřichov 260, Dětřichov

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

34 538 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 900 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 900 m²

Bozkovská 319, Vysoké nad Jizerou

11 990 000 Kč

7 000 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 684 m²

Nad Údolím 254, Liberec XXV-Vesec

4 599 999 Kč

4 349 999 Kč

36 250 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 239 m²

Nádražní 94, Mimoň III

2 600 000 Kč

18 571 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 300 m²

Husova 1972, Česká Lípa

4 990 000 Kč

3 500 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 786 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 786 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 786 m²

Za Lázněmi 862, Jilemnice - Hrabačov

7 490 000 Kč

6 500 000 Kč

28 509 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1112 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1112 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1112 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1112 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1112 m²

Albrechtice u Frýdlantu 147, Frýdlant

7 650 000 Kč

54 643 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 210 m², pozemek 79 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 79 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 79 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 79 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 79 m²

Vítkovice 285, Vítkovice

6 499 000 Kč

5 600 000 Kč

26 667 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů