Prodané domy v kraji Liberecký kraj

Od 19. 5. 2024

88 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²

Prodaná zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²

5. května 14, Doksy

3 900 000 Kč

16 957 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 4843 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 4843 m²

Pod Vodárnou 4266/33, Jablonec nad Nisou - Lukášov

7 390 000 Kč

61 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 185 m², pozemek 2829 m²Prodaný  dům 185 m², pozemek 2829 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 2829 m²
Prodaný  dům 185 m², pozemek 2829 m²

Prodaný dům 185 m², pozemek 2829 m²

Litice 19, Blíževedly

6 300 000 Kč

34 054 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 598 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 598 m²

Habartice 177, Habartice

2 990 000 Kč

18 688 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1058 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1058 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1058 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1058 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1058 m²

Drchlava ev. č. 33, Chlum

4 700 000 Kč

4 100 000 Kč

34 167 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 735 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 735 m²

Příšovice 214, Příšovice

9 100 000 Kč

56 173 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1393 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1393 m²

Kněžičky 12, Český Dub

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

29 500 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 435 m², pozemek 1499 m²Prodaný  dům 435 m², pozemek 1499 m²
Prodaný  dům 435 m², pozemek 1499 m²
Prodaný  dům 435 m², pozemek 1499 m²

Prodaný dům 435 m², pozemek 1499 m²

Lipová 707, Rychnov u Jablonce nad Nisou

12 400 000 Kč

28 506 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 246 m²

Úštěcká 56, Kravaře

990 000 Kč

770 000 Kč

7 700 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 15.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 590 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 590 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 590 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 590 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 590 m²

Švermova 653, Kamenický Šenov

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů