Prodané domy

Prodané domy v okresu Plzeň-jih s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

23 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 198 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 392 m²

Skočice 64, Přeštice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

36 875 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1027 m²

Kucíny, Příchovice

4 970 000 Kč

4 100 000 Kč

21 134 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 819 m²

Poplužní 47, Blovice - Hradiště

5 200 000 Kč

4 650 000 Kč

37 200 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1480 m²

Rebcova 761, Přeštice

12 890 000 Kč

9 650 000 Kč

43 468 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 521 m²

Šlovice 44, Dobřany

3 990 000 Kč

44 333 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 333 m²

Čelákovy, Zemětice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

34 143 Kč/m2

Prodáno 13.8.2025

Prodaný  dům 205 m², pozemek 1698 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 1698 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 1698 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 1698 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 1698 m²

Hradec 107, Hradec

6 290 000 Kč

30 683 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 198 domů